reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Podnikání matka se synem  (Přečteno 9588 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Dáda

  • Host
Podnikání matka se synem
« kdy: 06. 10. 2012, 18:12:21 »
Dobrý den,
 
dnes jsem četla u vás na stránkách o tom, že podnikatelům pomáhá rodina atd. Dočetla jsem se tam,  jak  to řešit mezi manželským párem, ale nenašla jsem tam legalizaci dětí.  Obstarávám  nákup a prodej , jsem v důchodu a firmu mám napsanou na sebe, syn podniká v tom samém oboru  a  má svojí živnost, zároveň pomáhá z větší části  mně - rozvoz  a dovoz zboží atd, je toho dost . Jakým způsobem se s ním mám vypořádat finančně?  Děkuji za  odpověď .

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re:dotaz na podnikání matka se synem
« Odpověď #1 kdy: 06. 10. 2012, 18:20:10 »
a) spolupracující osoba
b) zaměstnanecký poměr
c) on vám to vyfakturuje ... ovšem tam pozor na ceny obvyklé dle § 23 odst. 7 zákona o daních z příjmů ... přesto si myslím, že za dané situace to bude nejlepší :-)


 

Platby GoPay

reklama