reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daň fotovoltaika  (Přečteno 2250 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

vít ehrenberger

  • Host
Daň fotovoltaika
« kdy: 16. 02. 2012, 17:55:27 »
dobrý den
jak je to s osvobozením od daně z příjmu za r. 2011 dle Zákon č. 586/1992 Sb.

 z výroby el . ener 5+1 rok
stále platí osvobození, nabo je nějaká změna.


děkuji a jsem s pozdravem Víta Ehrenberger

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Moderator
  • *****
  • Příspěvků: 898
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Daň fotovoltaika
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2012, 21:16:09 »
Dobrý den pane Ehrenbergere,

v současné době již v zákoně o daních z příjmů zakotveno osvobození příjmů z těchto elektráren není. Upozorňuji však na ustanovení § 40 odst. 3 zákona o daních z příjmů.

Hezký den.
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama