reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daň ze závisl. činnosti +DPČ ..daňové přiznání?  (Přečteno 1831 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

breppta

• Host
Dobrý den,
v r. 2011 jsem byla zaměstnána na HPP a ještě jsem měla sepsány dvě DPČ, pokaždé u jiného zaměstnavatele. Protože si zpracovávám daňové přiznání sama, (uplatňuji zpětně část roku odpoč. položku na studující dceru),  požádala jsem obě firmy, kde jsem měla DPČ, o vystavení Potvrzení o příjmu. Obě mi přišla vyplněná s nulami s tím, že jsem u žádné nepřesáhla částku 5.000 za měsíc. Mám tedy do přiznání vypsat pouze částky uvedené v HPP? Domnívala jsem se, že bych tam měla uvést veškeré příjmy za rok.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Jan Molín

• Moderator
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Daň ze závisl. činnosti +DPČ ..daňové přiznání?
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2012, 08:38:33 »
Dobrý den,

šlo zřejmě o příjmy zdaněné srážkovou daní, tedy o příjmy do 5 000 Kč za měsíc u zaměstnavatele, u něhož jste NEPODEPSALA, prohlášení k dani. Potom už tyto příjmy do daňového přiznání neuvádíte, ani potvrzení o nich nemusíte k DP přikládat.

S pozdravem

Jan Molín
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/

Platby GoPay

reklama