reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Úvěr pro malého podnikatele  (Přečteno 25862 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ex13m

• Host
Re: Úvěr pro malého podnikatele
« Odpověď #15 kdy: 14. 09. 2010, 22:13:48 »
Ja podnikat be penez :
1. Najit na internetu zbozi ktere chcete prodavat .
2. Podepsat s prodejcem smlovu o obchodnim zastoupeni (treba 5% premije).
3.Prodavat'. 

Reklama

• Stálý člen

reklama

Karel.Simik

• Host
« Odpověď #16 kdy: 21. 09. 2010, 10:46:45 »
Dobrý den, podnikám v oboru zemědělství a kovo. Hledal jsem kdo mi půjčí s 0 dań přiznáním. Stálo mě to dost času a peněz ( různí podvodníčci¨) Nakonec jsem uspěl u malé nebankovní společnosti deutschecapital. Zkuste, třeba budete mít štěstí. Šimik Karel

AFUK

• Host
« Odpověď #17 kdy: 06. 11. 2010, 13:49:49 »
My poskytujeme finance pro podnikání a také zprostředkováváme rizikový kapitál od investorů. Skutečnost je tková, že kapitálu je přebytek ale není do čeho jej investovat. Když čtu tady tu debatu, je to o tom samém, jak nám píší lidé z Česka a Slovenska: "půjčte mi prachy, já zkusím podnikat a neptejmte se mne jak to dopadne". Jenže za takovéhoto přístupu jim nikdo nic nepůjčí.

Podmínky jsou jasné a dané:

(1) půjčuje se výhradně právnickým osobám (tj. firmám) registrovaným v obchodním rejstříku v právním státě. Důvod: vymahatelnost zákonů.

(2) žadatel to jest právncká osoba registrovaná v právním státě (viz bod (1) musí předložit podnikatelský projekt

Česši chtějí postupovat odzadu (já říkám "zadkem napřed"): nejdříve peníze, pak se rozhodne v čem se bude podnikat a nakonec, možná se zaregistruje podnikání.
Už několik roků jim říkáme, že takhle ne, a oni to pořád jak berani zkoušejí a nedají si pokoj.
Zajímavé je, že asiati jsou mnohem úspěšnější než češi. Tam dosáhne na půjčku skoro 50% zájemců hned na první pokus. Z Bangladéshe, Thajska, Malaysie, Indonésie to jsou nejčilejší a nejúspěšnější žadatelé.

Redakční tip

• Stálý člen

Blaid

• Host
« Odpověď #18 kdy: 30. 11. 2010, 23:50:49 »
V dnešní době se každý kraj snaží vybudovat instituce, které nabízejí zvýhodněné služby pro  podnikatele. Ať už jsou to podnikatelské centra, inovační centra nebo agentury, které podporují podnikání. Jde jen o to hledat, zajímat se o to, ptát se a nebo mít kontakty na správné lidi. Když nenajdete nic ve vašem kraji (o čemž pochybuju), tak hledejte v jiném.

Platby GoPay

reklama