reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Identifikovana osoba  (Přečteno 1227 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr

• Host
Identifikovana osoba
« kdy: 03. 08. 2017, 17:10:49 »
Dobrý den, jsem plátce dph v čr vedu měsícní hlášení a mám mimo české faktury zahraničí faktury reverese charge řemeslo. V Německu mám danového poradce dostal jsem i danove cislo nemecke, abych mohl mít na zakázky lidi. A ted mi bude fakturovat neplátce dph z čr za řemeslné služby. Adresu podnikání mám v ČR. Ten neplátce není uveden jako identifikovaná osoba. Chce mi vystavit fakturu. Jelikož není veden jako identifikovaná osoba mám ho napsat jen do svých výdajů jako u neplátců a nepsat ho do danoveho priznani? Kdo je na vině, když on mi vystaví fakturu neplátce dph  já mu pošlu peníze.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama