reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prace ve Švýcarsku  (Přečteno 1105 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

JOSEF

• Host
Prace ve Švýcarsku
« kdy: 16. 07. 2017, 10:38:50 »
Dobré dopoledne chtěl bych se zeptat lidí co žijí ve Švýcarsku nebo maji zkušenosti s praci ve Švýcarsku na český živnostenský list. Pracoval jsem v Německu na český živnostenský list bez problémů a chtěl bych se zeptat jelikož švýcarsko neni v eu zda li to jde i zde. Navrhl jsem firmě tuto nabidku a majitel mi řekl že se mu to zdá nejspíš nelegální. Prosim o rady chtěl bych tam buď pracovat na cz zivnost a nebo jsem uvažoval nad s.r.o. Prosím o rady děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hana

• Host
Re:Prace ve Švýcarsku
« Odpověď #1 kdy: 17. 07. 2017, 10:40:03 »
Hodně se uvádí, že se např. zaměstnání týká  občana EU/EHP a Švýcarska nebo jeho rodinného příslušníka, což se myslím dá vztáhnout i na práci na ŽL, takže je to spíš na jejich úřadech, jestli Vám práci na náš ŽL budou akceptovat jako legální.

Platby GoPay

reklama