reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: VAT MOSS + EET  (Přečteno 1132 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Zdeněk

• Host
VAT MOSS + EET
« kdy: 26. 06. 2017, 15:50:11 »
Dobry den,

chtel jsem se zeptat, zdali se na me bude vztahovat eet, kdyz budu prodavat virtualni produkty pres prostrednika a uplatnovat MOSS.

Z vykladu co jsem pochopil by to pro me melo znamenat, ze jen jednou za ctvrt roku poslu xml seznam s vypoctem jednotlivych dani (pro danou zemi) do Brna + platbu.

Je to tak nebo mi neco unika a toho papirovani bude podstatne vice?

Dekuji za odpoved

Reklama

• Stálý člen

reklama

M.M.

• Host
Re:VAT MOSS + EET
« Odpověď #1 kdy: 27. 06. 2017, 07:59:54 »
Dobrý den,

EET se vztahuje na hotovostní platby, platby kartou ( vč. platebních bran )  a cenin ( stravenky ) Pokud něco jako tržbu ( ať již za služby či zboží ? nevím co za virtuální produkty chcete prodávat ? ) inkasujete hotově, kartou ( či kartou přes platební bránu ) , nebo v ceninách ( nahrazujících platidla )  budete tržbu podrobovat EET.

Budete li prodávat přes prostředníka, i toto má svá specifika a i toto se za předpokladu naplnění výše uvedených metod tržeb podrobuje EET. Více na webu MF k EET ( www.e-trzby.cz )

Platby GoPay

reklama