reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Výpověď a odstupné  (Přečteno 1307 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lucie

• Host
Výpověď a odstupné
« kdy: 05. 06. 2017, 11:48:47 »
Dobrý den, měla bych dotaz. Moje mamka je od 01/2017 v PN....Firma ve které pracuje má od 05/2017 překážky v práci tudíž zaměstnaci jsou placeni 100% z průměru až do 07/2017, pak bude firma zasílat hromadně výpovědi s tím, že dvouměsiční výpovědní lhůta bude končit k 30. 9. 2017 - platí i nadále překážky na straně zaměstnavatele tudíž 100% z průměrné mzdy....Mamka má nastoupit do lázní  29. 6. - 27.7. 2017 a můj dotaz zní a) z čeho jí budou vypočítávat odstupné...a za b) je nutné, aby měla do lázní u nadále PN nebo ji může ukončit..(pokud ukončí nebude muset uhradit lázním poplatky) ??? co pro ni bude výhodnější?

Moc Vám děkuji za odpověď
Přeji příjemný den
Brejchová

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Ivana Zezulová

• Závislák
    • Zobrazit profil
Re:Výpověď a odstupné
« Odpověď #1 kdy: 06. 06. 2017, 04:20:00 »
Odstupné se mamince vypočte z pravděpodobného výdělku
(kolik by si pravděpodobně vydělala, kdyby pracovala).

Ohledně neschopenky, lázní, … prostě zdravotních otázek nedoporučuji
shánět rady v internetu. Nikdo nedokáže posoudit zdravotní stav přes internet.
Maminka by se v tomto ohledu měla poradit s ošetřujícím lékařem. I rozhodnutí
o pokračování nebo ukončení neschopenky by podle mne měla nechat na lékaři.

Platby GoPay

reklama