reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Roční zůčtování daně  (Přečteno 1501 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana Prouzová

  • Host
Roční zůčtování daně
« kdy: 03. 04. 2017, 17:09:37 »
Dobrý den,
prosím o radu zda mohu provést roční zúčtování daně zaměstnanci , který o zúčtování zažádal , ale k doložení příjmů za dobu kdy ještě nebyl ve firmě zaměstnán napsal pouze čestné prohlášení, že neměl žádné příjmy.
Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Moderator
  • *****
  • Příspěvků: 893
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Roční zůčtování daně
« Odpověď #1 kdy: 07. 04. 2017, 08:56:03 »
Dobrý den paní Prouzová,

domnívám se, že ano, tedy že roční zúčtování můžete provést. Nejste povinna (a není to ani ve Vašich možnostech) zjišťovat, zda poplatník má povinnost podávat daňové přiznání (a nemá tedy nárok na roční zúčtování). Situace, kdy je fyzická osoba povinná podat daňové přiznání, jsou uvedeny v § 38g zákona o daních z příjmů.

S pozdravem

Jan Molín
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama