reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Splatnost odměny v DPP  (Přečteno 1379 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

David Rašek

• Host
Splatnost odměny v DPP
« kdy: 24. 03. 2017, 11:08:58 »
Dobrý den ,
Zaměstnavatel mi dal k podepsání smlouvu DPP , a neuvedl v ní žádné datum splatnosti odměny , částku(odměnu) ano , datum od kdy do kdy bude prac.výkon trvat také , i mé číslo účtu tam je uvedeno , ale DATUM SPLATNOSTI  ne .. bohužel jsem smlouvu podepsal a samozřejmě již měsíc po ukončení pracovního výkonu mi žádné peníze nepřišli a nechtějí se mnou komunikovat .. moc Vás prosím o jakoukoliv radu ,co bych teď měl dělat ?
Pro příště vím , že datum splatnosti odměny musím vyžadovat ale co teď ?  :-[ :'(

Děkuji David Rašek

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Splatnost odměny v DPP
« Odpověď #1 kdy: 24. 03. 2017, 14:41:38 »
Dle Zák.práce §141 je mzda nebo odměna  splatná po vykonání práce nejpozději v kalendářním měsíci následujícím po měsíci, kdy vznikl nárok na mzdu nebo odměnu. Pravidelný termín výplat musí být určený, i když není napsaný v dohodě, tak ho firma určitě má a musí ho dodržet.

David Rašek

• Host
Re:Splatnost odměny v DPP
« Odpověď #2 kdy: 24. 03. 2017, 15:35:51 »
Děkuji !!!!! Teď alespoň vím , že na odměnu nárok mám v každém případě a jsem v právu a mohu ji tedy vyžadovat !!  Moc jste mi pomohla

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama