reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Vhodná reklama pro malé podnikatele  (Přečteno 5625 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Verka

• Host
Vhodná reklama pro malé podnikatele
« kdy: 30. 08. 2016, 08:24:32 »
Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat na způsob reklamy, kterou byste mi doporučili. Jsme malá stavební firma a hledáme nějakou cestu, jak se zviditelnit.
Pořád mi chodí nabídky na poptávej a poptávky apod, ale nepřijde mi to efektivní. Narazila jsem na Evropskou databanku, ale podle diskuzí na internetu nebude ani tohle to pravé ořechové. Zatím se řídíme inzeráty v novinách a máme pár reklamních bannerů po městě.
Chceme být ale více vidět a tak hledám ještě další způsoby.  :)

Děkuju za tipy, Věrka :)

Reklama

• Stálý člen

reklama

A380

• Host
Re:Vhodná reklama pro malé podnikatele
« Odpověď #1 kdy: 30. 08. 2016, 15:00:53 »
Zdravím, z vlastní zkušenosti (dlouhodobé) mohu doporučit Google Adsense. Je to relativně levný a velmi účinný reklamní systém, chce to ale nastudovat, jak funguje, a potom hlavně nějakou dobu ladit reklamní kampaň (kampaně) a její parametry. Na trhu jsou k tomu velmi dobře zpracované příručky, tuším Google Adsense v kostce nebo pro začátečníky.

Ale to ladění a průběžně dolaďování je naprosto klíčové.

Hodně štěstí!

Platby GoPay

reklama