reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Obchodní agenti pro Itálii a Francii  (Přečteno 4270 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomáš Hanzal

• Host
Obchodní agenti pro Itálii a Francii
« kdy: 11. 05. 2016, 15:10:12 »
Dobrý den, mám v plánu rozjet eshop s italskou módou. Jelikož můj rozpočet není příliš velký, nemám možnost osobně vyhledávat dodavatele v dané destinaci. Můj dotaz tedy zní: Má někdo z vás doporučení na agenturu která vyhledává obchodní příležitosti v Itálii popřípadě i Francii ? Je tento způsob vyhledávání dodavatele vhodný nebo mě naopak vyjde na víc než osobní dohledání? Jak se tyto agentury vyplácí (provize z uzavřeného obchodu nebo měsíční platby za vyhledávání)? Děkuji za pozornost a případné odpovědi.

Reklama

• Stálý člen

reklama

jezevec

• Host
Re:Obchodní agenti pro Itálii a Francii
« Odpověď #1 kdy: 18. 05. 2016, 22:53:30 »
jezdím asi deset roků do rimini a san marina pro módu, mohu poradit.
a mám tam i agenta, který ví zbytek.
omezený rozpočet je ale vždycky problém.
naznačte nějaký kontakt na sebe, něco se dá řešit.

Lukas

• Host
Re:Obchodní agenti pro Itálii a Francii
« Odpověď #2 kdy: 22. 08. 2017, 12:22:31 »
Dobry den, kontaktujte me pres tel/whatsapp +393290917801.
Mam pod sebou jeden velkosklad v Alessandrii (znackove zbozi, vse certifikovane) popripadne muzu dat kontakty na dalsi skklady. S pozdravem. Lukas

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama