reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Informační systém  (Přečteno 14300 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

magdalena

• Host
Informační systém
« kdy: 21. 07. 2014, 10:40:22 »
Dobrý den,
do firmy bych ráda pořídila informační systém. Jedná se o truhlárnu. Excel už nestačí a diář také ne. :-) Ráda bych, aby byl jednoduchý na obsluhu a přehledný. Potřebuji mít co nejkompletnější informace o zakázkách a dodavatelích. Budu ráda za všechny zkušenosti!

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Informační systém
« Odpověď #1 kdy: 21. 07. 2014, 13:15:20 »
A chcete v tom i účetnictví?

magdalena

• Host
« Odpověď #2 kdy: 23. 07. 2014, 22:40:50 »
Nemám moc přehled, co všechno se dá propojit dohromady. Měla jsem představu o ideálním systému na míru, ale IT firma mi naceněním vyrazila dech. Zajímalo by mě, co kdo využívá a jak moc to zjednoduší život.

Redakční tip

• Stálý člen

franta

• Host
« Odpověď #3 kdy: 24. 07. 2014, 16:37:33 »
Vybírejte z prověřených (třeba se poptejte u svých dodavatelů). A někdy je lepší se trošku přizpůsobit, než si nechat dělat na zakázku úpravy. Systém by Vám měl vyhovovat i s nějakou vizí do budoucna. Nezapomeňte, že nejsou jen pořizovací náklady, ale i poplatek za upgrade (dnes spíše roční asistence).

franta

• Host
« Odpověď #4 kdy: 28. 07. 2014, 10:33:22 »
Zdravím, nenašel jsem sklady jenom zakázky a fakturaci. Nevím, zda je budete potřebovat, ale inventuru materiálu asi děláte. Další věc jsou zaměstnanci, mzdy a účetnictví? V součtu za rok (počet uživatelů a verze) to začíná lézt pěkně do peněz.

Reklama

• Stálý člen

magdalena

• Host
« Odpověď #5 kdy: 28. 07. 2014, 20:05:13 »
Děkuj za upozornění, nechám s udělat konkrétní cenový návrh. Máta pravdu, že sklady potřebuj také. Účetní má svůj oblíbený systém, ale je pravda, že to chce takový systém, který by se dal s tím jejím propojit. Budu to muset všechno zjistit...

franta

• Host
« Odpověď #6 kdy: 30. 07. 2014, 07:17:29 »
Pokračujeme. Několik otázek na zvažování. Na jakém programu jede účetní? Na kolika počítačích plánujete systém provozovat? Děláte zakázkovou nebo sériovou výrobu?

Platby GoPay

reklama