reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prohlášení k dani a potvrzení o studiu  (Přečteno 10353 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal

• Host
Prohlášení k dani a potvrzení o studiu
« kdy: 17. 07. 2014, 22:23:48 »
Dobrý den,
snad mi někdo bude schopen odpovědět.
V květnu jsem odmaturoval a nyní jsem přijat na VŠ. V červnu jsem podepsal smlouvu DPP v jedné firmě a nyní potřebuji dodat prohlášení + potvrzení o studiu. Budu potřebovat jak ze střední tak z vysoké školy potvrzení nebo jak?
Děkuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Prohlášení k dani a potvrzení o studiu
« Odpověď #1 kdy: 18. 07. 2014, 14:08:31 »
Mělo by stačit ze střední školy, protože pokud jste přijat ke studiu na VŠ po úspěšném složení maturity, jste během prázdnin pořád studentem střední školy. Pokud by to ale byl problém, protože ve škole nikdo není, já bych se spokojila s maturitním vysvědčením a potvrzením o ZÁPISU na VŠ.

Michal

• Host
« Odpověď #2 kdy: 20. 07. 2014, 21:47:36 »
Děkuji za odpověď, možná bych upřesnil, že nejsem nucen dodat potvrzení o studiu. Spíš by mě zajímalo jestli mi sleva na poplatníka 2070 vyřeší 1500 kč na dani nebo přesto musím dodat potvrzení o studiu? Nevydělám totiž více než 10 000 měšíčně a týka se mě akorát daň z příjmu.

Redakční tip

• Stálý člen

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. 07. 2014, 13:19:48 »
Když budeš mít tak malý plat, tak to není potřeba dávat. Daň bude tak jako tak nulová.

Michal

• Host
« Odpověď #4 kdy: 21. 07. 2014, 19:19:36 »
Děkuji, doufal jsem v to, přesně to jsem si myslel, ale potřeboval jsem to potvrdit. Moc děkuji!

Reklama

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama